Doğru Bilgi, Bilinçli Üretici

Hakkımızda

– OZ Tarım ve Seracılık İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi; Modern Seracılık ve Topraksız Tarım Sistemleri sektöründe 10 Yıllık deneyime sahip, yüksek kaliteli sera ve topraksız tarım malzemeleri ile uluslararası anahtar teslim kurulum ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
– Şirketimiz tüm bölgelere ve tüm iklim özelliklerine özel çözümler sunarak profesyonel hizmet vermektedir.
– Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile proje hazırlanmasından seranın teslimine kadar her aşamasında, tam disiplinle çalışıp siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Satış sonrası servis ve teknik destek ile yaptığımız her projede sizlerin yanında oluyor ve müşteri memnuniyetini temel alarak sürdürüyoruz.
Doğru Bilgi, Bilinçli Üretici

Uluslararası Hizmet

Dünya standartlarında yüksek kaliteli sera malzemeleri ve topraksız tarım malzemeleri ile tüm dünyada üretim, montaj ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Doğru Bilgi, Bilinçli Üretici

Kurucu

– Topraksız Tarım ve Seracılık alanında serbest danışmanlık hizmeti veren Ziraat Mühendisi Ramis Özgen Akın, 2015 yılında Topraksız Tarım çalışmalarını geliştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için OZ Tarım ve Seracılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. kurdu ve geleceğin tarım modeli olan Topraksız Tarım Sera Kulumu, Danışmanlık ve Topraksız Tarım gübre solüsyonları üreterek ülkemizin tarım alanındaki üretim kalite ve başarısını arttırmaya yönelik büyük adımlar atmıştır.
– Ramis Özgen AKIN TARIMTÜRK TV, ÇİFTÇİ TV ve AGRO TV kanallarında Ziraat Yüksek Mühendisi olarak program sunuculuğu ve yapımcılığı yapmıştır ve halen AGRO TV de program sunuculuğu, OZ Tarım ve Seracılık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. yöneticiliğini ve TOPTARDER (Topraksız Tarım Derneği) Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmakta ve İstanbul‘da yaşamaktadır.

İletişimSera Kurulumu

Anahtar Teslim Sera Kurulumu Hizmeti

Topraksız Tarım Sistemleri

Anahtar Teslim Topraksız Tarım Sistemleri Kurulumu

Danışmanlık Hizmeti

Üretim, Kurulum ve Yatırım Danışmanlık Hizmeti

– Topraksız Tarım da Başarı İçin –

– Topraksız Tarım da Başarı İçin –
Türkiye’nin İlk Profesyonel Hydroponic Su Kültürü NFT Marul Üretim Sistemi Kurulumu ve Danışmanlığı Yapmış Şirketi Olarak, Uluslararası Deneyimleri ve Mühendisliğimizi Birleştirip, Seracılık ve Topraksız Tarım Sistemleri İle Tarımın Geleceğine Sizlerle Birlikte Öncülük Ediyoruz.


Client’s website
Client’s website
Client’s website
Client’s website
Client’s website
Client’s website

Topraksız Tarım Tesis Kurulumu İçin Deneyimli Bir Şirket mi Arıyorsunuz?


İstanbul
Topraksız Tarım Sistemleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz
+90 546 498 79 99

www.ozgreenhouse.com

info@ozgreenhouse.comoztarimsera@gmail.com

Dünyanın Her Yerinde


Bazı Referans Ülkeler

TürkiyeÖzbekistanKosovaArnavutlukMakedonyaFlorida – AmerikaAzerbaycanAlmanyaKKTCRomanyaIrak


Takipte Kal
Sosyal medya hesaplarımızda bizleri takip ederek güncel işlerimizden ve paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz


Language »